אודותיי

שמי דן כהן ואני כלכלן, מנהל, מאמן ומנטור עסקי.

במשך למעלה משמונה עשר שנה עסקתי בתפקידי ניהול רבים ומגוונים.
IMG_6777 סיימתי לימודי תואר שני באוניברסיטה העברית בירושלים במסלול התמחות בכלכלה ובתכנון עירוני במהלכן במשרד השיכון ככלכלן מתמחה. עם סיום לימודי עזבתי את העבודה בסקטור הציבורי ויצאתי לעבוד בסקטור הפרטי בתחום הבנייה שבו התמחיתי.

בין השאר ניהלתי שתי חברות ותיקות בענף הבנייה העוסקות ביזמות לבניה פרטית ומסחרית, שנים בהן הייתי אחראי על הקמת מאות יחידות דיור באתרי חברות אלו. בתפקידי נתתי מענה לקשת רחבה של נושאים מניהול התכנון, דרך מערך הרישוי, ניהול מו"מ עם קבלנים, פיקוח וניהול הבנייה בפועל, אחריות על תהליכי שיווק, מכירה ואכלוס.

במשך כחמש שנים ניהלתי את העמותה הגדולה בארץ העוסקת בגיוס תרומות מהיהדות התפוצות ובמתן סיוע ותמיכה לנפגעי טרור ובני משפחותיהם. בתפקידי הייתי אחראי על פיתוח תכניות תמיכה, קשר עם תורמים וניהול מנגנון סיוע הכולל עשרות עובדים ומתנדבים.

בתפקידי האחרון ניהלתי חברה העוסקת ביבוא שיווק ומכירה של מוצרים בתחום עיצוב הבית.
בתחילת שנת 2010 הקמתי את 2C2B פירמה לאימון עסקי ואישי.

מאז אני מאמן ומלווה עסקים רבים  בתהליכים של שינוי, צמיחה והצלחה עסקית. הכשרתי בעלי עסקים רבים להיות לא רק בעלי מקצוע מעולים אלא גם מנהלים טובים ובעלי עסקים מצליחים.

כמאמן וכמנטור עסקי אני מלווה היום עסקים שעברו תהליך של טרנספורמציה עסקית, והשלימו תהליך של שינוי מנטאלי עסקי.

במקביל אני עוסק באימון אישי ומלווה אנשים בתהליכים אישיים ביציאה ממשברים אישיים קשים דוגמת גירושים או פיטורין ממקום עבודה.

אני בעל תואר ראשון בכלכלה ובגיאוגרפיה ובעל תואר שני בכלכלה ובתכנון עירוני מהאוניברסיטה העברית בירושלים, בוגר אימושיין, ביה"ס למצוינות באימון, המסלול להכשרת מאמנים לאימון אישי ועסקי ובוגר התכנית "לחיות מתוך משמעות" בבית הספר Become One.

אני גרוש ואב חד הורי לארבעת ילדיי קרן, גילי, תמר ודוי.

 

נתינה עבורי היא ערך עליון בחיים וככזו היא מוצאת את מקומה בדרכי כמאמן קודם כל
בתרומה שלי עבור לקוחותיי, במרחב האישי המיוחד שנוצר בינינו, באהבה, ברגישות
וביכולות הכלה והקשבה יוצאות דופן.