עולם האימון שלי

IMG_6647

אימון אישי ואימון עסקי

העולם הוא דינמי ומשתנה מיום ליום וכדי לתת מענה נכון ומדוייק מצאתי לנכון לעדכן את תכניות האימון שלי ולהתאים אותן למציאות העכשוית.

כמאמן אישי וכמנטור לעסקים אני מציע מבחר של תכניות אימון שכולן פותחו באופן ייחודי ובהתאמה לצרכי השעה.

נקודת המפתח בכל תהליך אימון  היא יצירת בהירות ודיוק עבור המתאמן, בין אם הוא בעל עסק או  אדם פרטי.  במהלך כל תהליך אימון אני שואף לקלף ולהסיר את הקליפות הרבות שהצטברו במהלך השנים על התודעה, ולהפגיש אותך עם האני הפנימי שלך – אני נטול השפעות חיצוניות, נקי ממטענים, חף מדעות קדומות, תפיסות עולם והרגלים. להכיר את עצמך בסיטואציות שונות בחייך, וביתר דיוק, מההם הכוחות הפנימיים שמנהלים אותך בחייך או בעסק שלך.

באימון נלמד שהמקומות בהם אנו חווים קושי, המקומות שבהם אנו מרגישים חסומים, המקומות שבהם אנו תקועים, מקומות אלו משקפים את התודעה שלנו ואת המגבלות ש"הלבשנו" על עצמנו לאורך השנים. ככל שנטיב ליצור עבורך בהירות ביחס להוויות שלך, כלומר, נאפשר לך להיות ולחוות את ה-being שלך, כך בעצם נאפשר לך לבחור מי להיות: לבחור במודע הוויות מתאימות שיאפשרו לך לשנות את מהלך חייך, לשנות את העסק שלך, להציב יעדים חדשים ומטרות חדשות ולהגשים אותם.

הפעולות שהתודעה שלך תייצר בעקבות התהליך יהיו מדויקות ובהתאמה מוחלטת למציאות והן שיביאו לרווחה, לחופש ולאושר בחייך או לצמיחה מקצועית ועסקית.

בדפים הבאים ניתן למצוא את כל המידע על תהליכי אימון וליווי עסקיים ועל תהליכי אימון אישיים.

בהצלחה!