אימון למאמנים

סדנת מנטורינג מצולמת וידאו

סדנת מנטורינג אישית מצולמת וידיאו מאפשרת לכם מאמנים ותיקים וחדשים לעשות עצירה, לקחת פסק זמן, להתבונן לפגוש ולהכיר את עצמכם כפי שאתם משתקפים דרך עדשת המצלמה.

אני מציע שלושה סוגי סדנאות:

המאמן כמתאמן
סדנת מנטורינג אישית מצולמת וידיאו בשני מפגשים בני שעתיים וחצי

  • מפגש ראשון – ניפגש לשיחת מנטורינג בה נשוחח על תכנים ממפגשי האימון שלכם, על מקומות של קושי, על ההוויות שלכם במפגשים. ננסה לברר את מי פגש המתאמן בפגישתכם עימו. המפגש כולו יצולם בוידיאו. משך המפגש הראשון – שעה
  • מפגש שני – ניפגש לשיחה על הוויות שעלו במפגש הראשון ונברר כיצד חוויתם את עצמכם במהלכו. לאחר מכן נצפה ביחד בסרט שצולם ונשוחח על החוויה לפגוש את עצמכם בהשתקפות אובייקטיבית מדויקת ובהירה. משך המפגש השני – שעה וחצי
  • בין המפגשים אני צופה בחומר המצולם, מנתח אותו ומכין אותו לצפייה משותפת, שעל בסיסה יתקיים המפגש השני.

המאמן כמאמן

סדנת מנטורינג אישית מצולמת וידיאו בשני מפגשים, בני שעתיים וחצי:

  • תיעוד מצולם של מפגש אימון שלכם עם לקוח שלכם, לפי שיקול דעתכם, ולאחר תיאום איתו – המצלמה מקליטה את השיחה אך מתעדת חזותית את המאמן בלבד.
    משך אימון מתועד – שעה
  • מפגש אישי – ניפגש לשיחת מנטורינג על האימון שהיה, ההוויות שנבחרו, נברר את מי פגש המתאמן בשיחת האימון. לאחר מכן נצפה ביחד בסרט ונלמד להכיר אתכם כפי      שאתם, להתבונן במי שבאמת הייתם, בריקות, בהקשבה ובשיקוף.

משך המפגש השני – שעה וחצי
בין המפגשים אני צופה בחומר המצולם, מנתח אותו ומכין אותו לצפייה משותפת, שעל בסיסה יתקיים המפגש  שני.

שיחת הכנה Clear Way מצולמת וידיאו לקראת שיחת  עניין

כמאמנים כולנו חווים את הפער שבין היכולת שלנו לבחור הוויות ולהישאר בהן באימונים שאנו מעבירים, לבין הקושי שלנו להישאר בהוויות שבחרנו תוך כדי שיחת עניין שאנו מעבירים.
כדי להתמודד עם הקושי הזה אנו עשויים לעשות שיחת הכנה (Clear Way) לקראת שיחת העניין. אולם הניסיון מלמד רבות שהקושי לא נעלם, וההתרגשות שלנו, או הרצון שלנו לקבל את העבודה עם הלקוח הפוטנציאלי פוגעים לעיתים בהוויות שבחרנו ולמעשה מכשילים אותנו בשיחה.
כדי להתמודד עם הקושי הזה אני מציע מוצר אימון המשלב קליר-וואיי וצילום וידיאו.
היכולת של המצלמה לדייק עבורנו את ההוויות שבחרנו, יכולתה לשקף לנו את עצמנו בצורה בהירה ומדויקת ולפגוש את עצמנו בעיקר ובמיוחד בשלב הסימולציה עשויות להיות מאד משמעותיות בהצלחתנו בשיחת העניין.
Clear Way מצולם וידיאו נמשך כשעתיים וכולל צפייה וניתוח משותפים של החומרים המצולמים.