אימון עסקי

לפני כשש שנים הגוף שלי קרס בעקבות פגיעה קשה בחוליות הצוואר ש"סחבתי" במשך 9 שנים. סבלתי מכאבים קשים ולאחר ביקור אצל רופא מומחה קבעתי תור לניתוח בעמוד השדרה, ניתוח מסובך ומסוכן.

כשהודעתי למעסיק שלי, בעליה של החברה שבה עבדתי על הניתוח והשלכותיו פוטרתי מעבודתי. לאחר כחודש אושפזתי ועברתי את הניתוח. לניתוח הזה היו השלכות מרחיקות על חיי האישיים בכלל ועל המשך הקריירה המקצועית שלי בפרט, השלכות איתן נאלצתי להתמודד הרבה מעבר לקשיי היום יום בהיותי אב חד הורי המגדל את ארבעת ילדיו.

עם ולמרות הקושי בחרתי להרים ראש, האמנתי ביכולת האישית שלי לצאת מהמשבר הזה.

יצאתי לדרך חדשה, למדתי במשך כשנתיים והחלטתי להיות מאמן ומנטור עסקי.

האמנתי ואני מאמין שהשילוב הייחודי של השכלתי האקדמית, ניסיוני רב השנים בניהול מערכות שונות בתחומים שבהם עסקתי והכשרתי כמאמן עסקי מאפשרים לי להוביל בעלי עסקים בתהליך ייחודי של טרנספורמציה עסקית.

בתחילת שנת 2010 הקמתי את 2C2B פירמה לאימון עסקי ואישי.

מאז אני מאמן ומלווה עסקים רבים  בתהליכים של שינוי, צמיחה והצלחה עסקית. הכשרתי בעלי עסקים רבים להיות לא רק בעלי מקצוע מעולים אלא גם מנהלים טובים ובעלי עסקים מצליחים.

כמאמן וכמנטור עסקי אני מלווה היום עסקים שעברו תהליך של טרנספורמציה עסקית, והשלימו תהליך של שינוי מנטאלי עסקי.

בתהליך זה, המטרה שלי היא ליצור מנטליות עסקית נכונה בהתאמה אישית לכל עסק ועסק.

כדי להשיג את המטרה הזו, אני מפשיל שרוולים, וכתף לצד כתף עם בעל העסק ובעבודה אישית צמודה וליווי אינטנסיבי, אני מוביל עסקים ליציאה ממשברים ומנקודות של קושי להתפתחות ולצמיחה.

במקביל, תהליך האימון העסקי – אישי תומך ומכשיר את בעל העסק להפוך מאיש מקצוע מעולה למנהל טוב ולבעל עסק מצליח.

2607338885_d478384fdd_z9809809880

ומה זה אומר "מאמן עסקי שלא מפחד ללכלך את הידיים", פשוט מאוד, אני נכנס לעובי הקורה הופך אבן אבן, נוגע בכל הנקודות ההכרחיות בהתנהלות העסק ולא מדלג גם על המכשולים הגבוהים והמכאיבים.

אני לא מתכוון לוותר לך ולאפשר לך לוותר, לא על עצמך ולא על החלום שלך, כל זאת בכדי להפוך אותך מבעל מקצוע מעולה למנהל טוב ולבעל עסק מצליח וריווחי.

 

אני מזמין אותך כבר עכשיו להרים אלי טלפון ולתאם פגישה, הטלפון שלי:

054-6644177 

במידה ולא עניתי יש להשאיר לי הודעה ואני מתחייב לחזור אליך תוך 24 שעות.

כי מה בעצם יכול להיות, מקסימום זה יצליח לך…