שיחת הכנה מצולמת וידאו לאנשי עסקים

פגישה עסקית הינה אחת האינטראקציות היותר חשובות ומשמעותיות בעולם העסקים המודרני.

פגישה עסקית בהגדרה יכולה להתקיים כמפגש אישי בין שני אנשים, כשיחת טלפון, כשיחת וידאו, כמפגש שיח רב משתתפים או כמפגש הכולל מצגת עסקית כזו או אחרת.
הכנה שאנשי העסקים עושים בדרך כלל לקראת הפגישות העסקיות שלהם נוגעת בדרך כלל בתכנים העסקיים, בבהירות ובחידוד המסר העסקי, מהצגת המידע או המוצר בדרך שתהיה שיווקית ומכירתית כמתכון להצלחה ועד לתרגול השפה – שפת הגוף והמילים.
למרבה הצער פגישות עסקיות רבות נכשלות או שאינן משיגות את כל המטרות שלשמן התקיימו גם במידה ונעשתה הכנה כזו או אחרת מראש וגם אם לא.
שיחת ההכנה המצולמת וידאו לתת מענה בדיוק על הקושי הזה, ומטרתה – להגדיל באופן משמעותי את אחוזי ההצלחה של הפגישות.

 Video clear way

שיחת הכנה מצולמת וידאו מאפשרת לאיש העסקים, לבעל העסק, הכנה ממקום אחר לגמרי, הכנה שעניינה אחד ששמה דגש על האדם ולא על המוצר.
הנחת היסוד בשיחת ההכנה היא שלאיש העסקים הידע והיכולת הטובים ביותר להציג את תחום עיסוקו, את הרעיון העסקי שלו, את הצורך עסקי שלו. איש העסקים אינו צריך ייעוץ או הכוונה בדברים שבהם הוא שולט.
לעומת זאת, כבני אדם אנו נוטים להאמין שהידע שלנו היכולת שלנו והמקצועיות שלנו ופעמים רבות גם המוצר שאנחנו רוצים למכור הם המפתח היחיד להצלחה אך המציאות מוכיחה אחרת.
אנו יכולים להגיע לפגישה מוכנים לגמרי, מתורגלים, רהוטים, בטוחים בעצמנו ושיש בידנו מוצר מנצח אך עדיין הפגישה תיכשל באופן מלא או חלקי.
הסיבה לכך נעוצה בעובדה שללא הכנה מתאימה ישנו סיכוי סביר שלא נהיה מודעים לנוכחות שאנו מביאים לשיחה / לפגישה, וגם כשאנו בטוחים בעצמנו, מתורגלים, שולטים במידע, בפועל איש שיחנו (הפרטנר לפגישה) יפגוש אדם מהוסס, לא אמין, חובבן, תוקפני, מרוכז בעצמו או במקרה הטוב לא בדיוק את האדם שרצינו שיפגוש.

שיחת ההכנה המצולמת תאפשר לאיש העסקים היכרות עם עצמו, עם שפת הגוף שלו, עם הבעות הפנים שלו, עם סגנון הדיבור שלו, עם האינטונציה ובעיקר ובעצם עם הנוכחות שלו.

נוכחות מהי - מי אתה בפגישה ואת מי בעצם שותפיך לפגישה פוגשים, איזה מרחב אתה רוצה ליצור סביבך בפגישה ומהי התרומה הערכית שאתה יכול להביא לפגישה
הצילום והצפייה בו יאפשרו לנו יצירת בהירות ודיוק ברמה גבוהה מאד, רמה  שתאפשר השגת תוצאות עיסקיות טובות יותר, מועילות יותר ובהרבה יותר קרובות לציפיות שלנו.
היכולת של המצלמה לדייק עבורנו את הנוכחות שלנו, יכולתה לשקף לנו את עצמנו בצורה בהירה ומדויקת ולפגוש את עצמנו בעיקר ובמיוחד בשלב הסימולציה יכולות אלו עשויות להיות מאד משמעותיות בהצלחתנו בפגישה

 V.C.W. – Video Clear Way
וידאו קליר וואי – שיחת ההכנה מצולמת הוידיאו נמשכות בין שלוש לארבע שעות וכוללת
1. שיחת היכרות קצרה
2. שיחת הכנה לקראת הפגישה – השיחה תצולם בוידיאו
3. סימולציה לפגישה – מצולמת בוידיאו
4. הפסקה בת שעה במהלכה אני צופה בחומר המצולם ומכין אותו לצפייה משותפת
5. צפייה משותפת בחומר המצולם, שיחה על הרשמים שלך מהסרט וביצוע סימולציה חוזרת
6. סיכום

עלות שיחת הכנה  מצולמת וידאו – 1,000 ש"ח

המחיר אינו כולל מע"מ