שנה חדשה גם לעסקים

כן אני יודע איך זה, עוד שנה עברה, היו לך תכניות, היו רעיונות, רצית, התכוונת, אפילו ניסית ובסוף עברה לה עוד שנה והעסק לא ממש התקדם, לא ממש הצלחת להניע אותו למקומות חדשים.

 

במחשבה לאחור, גם בשנה הקודמת תיכננת, גם בשנה שעברה רצית לשנות, רצית להתפתח, לחזק ולצמוח וגם בשנה הקודמת זה פשוט נתקע לך בדרך. 

 

הריטואל הזה מוכר לי, רבים מבעלי העסקים נמצאים בו, לא מצליחים לצאת לדרך חדשה וטובה יותר, לא מצליחים להוציא לפועל תכניות, להניע שינוי ולהביא את העסק שלהם לצמיחה, יציבות ובעיקר להביא את עצמם לשקט ולבטחון כלכלי.

DSC_0125

השנה אני מציע לכם להתחיל לעשות את זה אחרת, להתחיל בצעדים קטנים, לאט ובסבלנות.

איך?

הצעד הראשון

לפני הכל אני מזמין אתכם להוריד עכשיו את המדריך שכתבתי לניהול עסקי נכון, מדריך חובה לכל עסק, קטן או גדול, חדש או ותיק, עתיר עובדים או One Man Show.

בלחיצה על הקישור הבא תוכלו להוריד את המדריך השלם, אין צורך להשאיר פרטים, אין צורך להירשם או להתחייב לדבר, פשוט להיכנס, לשמור, להדפיס ולהתחיל לקרוא.

יש ללחוץ כאן ולהוריד את המדריך לניהול נכון

במדריך תמצאו התייחסות לעשרת היסודות הבסיסיים וההכרחיים בניהול נכון של עסק, התייחסות הכוללת תכנית עבודה מעשית, אישית בהירה ומדוייקת הכוללת כלים יעילים ומועילים, פשוטים וקלים ליישום.

המדריך נכתב בשפה פשוטה וברורה כך שיתאים לכל בעלי העסקים ולא משנה איזה סוג של עסק אתם מנהלים, עורכי דין, מטפלים, סוכני ביטוח, מדריכי כושר גופני, אדריכלים, רואי חשבון, ספרים, אינסטלטורים ו..כמו שאמרתי, לכולם.

הצעד השני

לאחר שקראת את המדריך, אני מזמין אותך לפגישת ייעוץ אישית.

בפגישה, נסקור את העסק שלך, נסקור את נקודות הקושי, ונבחן ביחד איך וכיצד אפשר להטוות דרך לשינוי.

מטרת הפגישה, להניח ביחד איתך בסיס איתן שיכין אותך לתהליך משמעותי של שינוי, חיזוק והתפתחות העסק.

בסיום הפגישה תצא/י עם תמונת מצב ברורה ומדוייקת שתאפשר לך לקבל החלטה נכונה ואפקטיבית להובלת העסק שלך להצלחה עסקית וליציבות כלכלית.

הפגישה שתערך במשרד שלי תימשך כשעה וחצי ועלותה 350 ש"ח + מע"מ בלבד.

מאחל לכולנו הצלחה עסקית ושנה טובה

דן כהן

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>