האפליקציה לזוגיות המושלמת

 

מדהים העידן החדש הזה, הכל פשוט, הכל קל ואם נודה על האמת הכי נוח שיכול להיות. כן, קודם כל מורידים ת'אפליקציה, זו פעולה די פשוטה שלא דורשת מאמץ רק חיבור סביר לאינטרנט ואם יש לך WIFI אז בכלל שיחקת אותה. רישום מהיר או רישום מקוצר באמצעות הפייסבוק שלך והופ אתם ככה קרובים ליעד. ועכשיו לחיצה אחת על הכפתור או מקסימום שתיים ומיד יופיעו בני הזוג האולטימטיביים שלכם, אשת החלומות שלך או הגבר המושלם שלך.

איזה יופי הא? עולם של אינסטנט, מורידים, לוחצים ו…לא מוצאים…. מה זה? מה? אבל אמרו לי, הבטיחו לי, ממש נשבעו שטינדר יסדר לי את החיים, כולם מוצאים פה לא?

זהו שלא!זוגיות אמיתית

תכל'ס פעם החיים היו הרבה יותר מסובכים, שום דבר לא עבד מהרגע להרגע ואם רצינו משהו היינו מוכנים לעבוד קשה כדי להשיג אותו. היום,  היום יש טאבלטים, אייפונים וסמסונגים, ויש פייסבוק, ויש ים של אתרי היכרויות, וכמות נכבדת מידי של אפליקציות וזה נהדר וזה כיף וזה סבבה לגמרי, כי ככה אנחנו משיגים הכי מהר את מה שאנחנו רוצים נכון?

מונית, פיצה, סרט, קונים, מוכרים, מבררים, קוראים, מי היה מאמין שזה  יהיה כל כך פשוט, כל כך נגיש וסופר דופר במרחק לחיצה של אצבע משועממת בישיבה על האסלה.

קצת בדקתי את העניין ומסתבר שזוגיות היא לא פיצה (מופתעים?) וגם לא מונית (וואלה???) ולהגיד ת'אמת, זוגיות לא מזמינים     בלחיצת כפתור ומקבלים עם שליח עד הבית ומסתבר שגם לא עוצרים אותה ככה עם היד באלנבי ומסיימים חבוקים ומאושרים מול השקיעה ברידינג, קאפיש?

רגע רגע על תתנפלו, גם אני מודה שלפעמים מתפ'לקת לה זוגיות נהדרת בלחיצה של כפתור, אולי עניין של  מזל, הרוחניים יגידו אנרגיות, אחרים ייחסו זאת לכוחות נעלמים ובעצם מה זה משנה, כי אם אראלה (אין לי מנוי) תתקשר אליי מחר להודיע לי שזכיתי בשני מיליון שקלים נוצצים הדבר היחיד שיעניין אותי זה מתי הכסף ייכנס לחשבון שלי ולא אלו אנרגיות או כוחות עלומים פעלו לטובתי, כסף זה כסף לא?

נו בחיית', אבל אם נודה על האמת (ממש לא מוכרחים) נכון שבין התפ'לקות להתפ'לקות יש יותר מידי איך נאמר בעדינות, מעידות? נכון?

נכון שחוץ מהחברה של החברה של הבת דודה של סבתא של…לאחרות זה לא ממש עבד?

נכון שחוץ מזה שסיפר על אח של חבר של גיסו של דוד שלו…לאחרים זה לא בדיוק הצליח?

אז אם בא לך לחכות שאראלה תתקשר ואולי לזכות ככה במקרה באיזה התפ'לקות זוגית נהדרת רק אזכיר לך מה אמר אלברט (המשופם) איינשטיין, "טיפשות – לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאה שונה בכל פעם". אמר ומה-זה צדק, לא יעזור כלום.

ואחרי שחיכית וחיכית והיא לא באה וגם לא צלצלה אז אולי רק אולי הגיע הזמן לעשות פרסה ולחשב מסלול מחדש?

רק שואל…

תצליחו!

—————————————————————————————————————————————————————–

 

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>