ניהול עסקים באאוטסורסינג

 

אחד הדברים החשובים שלמדתי במהלך השנים האחרונות בעבודה אישית עם עשרות בלעי עסקים היא העובדה שישנם בעלי מקצוע רבים ומוכשרים שלא מצליחים לנהל נכון את העסק שלהם, אנשים שהיכולות המקצועיות שלהם מעולות אך ממוקדות בתחום שבו הם עוסקים. רבים מאותם בעלי עסקים מתמודדים וחלקם אף בקושי רב עם האתגרים הנדרשים ממנהל עסק. 

כדי לתת מענה נכון לסוגיה זו פיתחתי תכנית לניהול עסקים קטנים ובינוניים "ניהול עסקים באאוטסורסינג", תכנית הייחודית מיועדת בדיוק לבעלי עסקים אלה ואליה יצקתי את הידע וההשכלה המקצועית שלי, את הנסיון המקצועי שצברתי במשך כ-20 שנה בניהול עסקים ואת היכולות שלי כמאמן ומנטור עסקי.

 

במסגרת התכנית יוכלו בעלי עסקים "להוריד" מעצמם את ההתעסקות המעייפת בניהול העסק, לפנות את עצמם ולהתמקד במה שהם באמת טובים כבעלי מקצוע כאשר ניהולו השוטף של העסק יבוצע על ידי ובמלואו.
מנהל ומקצוען
ניהול עסקים באאוטסורסינג הוא מודל חדש שיאפשר גם למי שאינו מנהל טוב לקדם את העסק שלו ולהעלות אותו על מסלול של התפתחות והצלחה מבלי לרכוש כישורי ניהול כלשהם.

אז אם אתם מקצוענים, אם אתם ממש טובים במה שאתם עושים אבל לנהל זה ממש לא המומחיות שלכם, זו בדיוק ההזדמנות שלכם להוריד את הנטל הזה מהכתפיים שלכם ולהתפנות למה שאתם יודעים הכי טוב לעשות.